Івенти

Закрита презентація ювелірного бренду Іраклі Макацарія - Makatsaria Jewelry

20 листопада в київському ресторані «КАМА» відбулася закрита селебретіс презентація ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також благодійного фонду Іраклі Макацарія.

Підтримати Іраклі прийшли його друзі та колеги: засновниця бренду Zarina Наталія Нетовкіна, тренер Аніта Луценко, телеведучі Анатолій Анатоліч, Вікторія Батуі, Тимур Мірошниченко, Марина Боржемская, Надія Матвєєва, Маша Виноградова, Даніель Салем, Тетяна Терехова, танцюристи Яна Заєць, Ілона Гвоздьова, Макс Леонов, Юлія Сахневич, актриса Олена Алимова, кліпмейкер Юрій Двіжона, співачки katya, Анастасія Кожевникова, Lilu, а також Олімпія Вайтмусташ, Катя Садова, Марися Горобець, Марина Артістова, Дмитро Дір, Олексій Прищепа та інші.

Нова колекція бренду Makatsaria Jewelry була вперше представлена ​​київській публіці.

Розглянути вироби з білого та жовтого золота з чорними і білими діамантами можна було в крижаних брилах. За десять днів до презентації вони були спеціально споруджені за задумом Іраклі.

Ювелірний бренд поклав початок благодійної діяльності Іраклі Макацарія. Він заснував свій фонд, куди буде відправлятися 25% від продажів Makatsaria Jewelry. Перша мета благодійного фонду Іраклі – це допомога дітям, покупка нового устаткування в відділення реанімації перинатального центру Києва, де виходжують малят.

Сума, яку фонд планує зібрати найближчим часом, – 300 тисяч грн.

«Я сьогодні дуже щаслива людина, адже здійснив свою мрію. Ще півроку тому ми з моїм другом Кахою тільки розмовляли про те, як хотіли б допомагати людям. І тоді нам прийшла ідея створити платформу, яка стане фінансовим ресурсом для наших благодійних цілей. І коли ми задумалися, кому будемо допомагати, я згадав історію дівчини, яка писала мені про київський перинатальному центрі ще два роки тому. І тут пазл зійшовся. Зараз ми збираємо суму, щоб купити обладнання для цього перинатального центру для самих маленьких діток України », – поділився Іраклі з друзями.

Гості вечора змогли не тільки розглянути прикраси, але й першими зробити внесок до благодійного фонду: купити вироби Makatsaria Jewelry з особливим гравіюванням. Душевну атмосферу вечора створили грузинські музиканти Гіоргі Гілігашвілі і Гіоргі Дараквелізде. Ведучою вечора стала прекрасна Іванна Онуфрійчук.

Іраклі Макацарія – телеведучий, тренер проекту «Зважені та щасливі», суддя грузинського проекту «Танці з зірками» та кінопродюсер, який вже давно є одним з найяскравіших представників української творчої індустрії. Тепер він став ще й ідейним натхненником і власником ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також власного благодійного фонду.

Свіжі новини