Івенти

Вечірка-презентація нового кампейну бренду C.P. Company

Вчора 19 вересня, в найбільшому мультибрендовому просторі Києва концепт-сторі OSTRIV відбулася закрита презентація нової колекції світового бренду C.P. Company.Закритий показ зібрав найстильніших людей столиці.

Серед зіркових гостей були: Женя Галич, Юлія Юріна (YUKO), Ольга Шурова, Дмитро Ступка, Поліна Логунова, Open kids, Соломія Вітвіцька, Артем Пивоваров, Дмитро Дір, Марія Маслій та інші.

На заході представили відеокампейн #eyesonthecity “Kyiv, not Kiev”, знятий про столицю України. Це сучасний погляд світової компанії на наше місто. До цього містами, які фігурували в кампейні, були: Сеул, Дублін, Токіо, Лондон та Мілан.

Також в OSTRIV була представлена нова колекція бренду C.P. Company, доступна для продажу тільки в кількох містах світу. Її представили у спеціальних інсталяціях, з якими можна було взаємодіяти.Вайб презентації задавала Аліна Паш: вона виконала кілька власних пісень, а потім зіграла DJ-сет.

Гості вечора отримали в подарунок кастомні футболки бренду та лукбуки.C.P. Company – один із найбільш інноваційних світових брендів, він користується особливою популярністю через свій верхній одяг, який люблять і носять Drake, Asap Rocky, Noel Gallagher (Oasis) та інші світові знаменитості.

Свіжі новини