Івенти

Як у кіно: зіркова презентація серіалу «Кава з кардамоном»

В суботу у ресторані «Vichini» відбулася презентація ексклюзивних фрагментів серіалу «Кава з кардамоном» та вечірка на честь дня народження головної героїні – акторки та шоуранерки серіалу Олени Лавренюк.

Зал ресторану був декорований у стилі серіалу «Кава з кардамоном». Реквізит зі знімального майданчика створив атмосферу ХІХ сторіччя. Всіх гостей пригощали кавою з кардамоном. 
На презентації було показано офіційний трейлер картини, який вийшов за два дні до прем’єри. Майже трихвилинне відео розчулило до сліз усю знімальну групу.   

«Я вперше дивлюся трейлер з глядачами. Мене переповнюють емоції. Тому що це робота, яку робили дуже багато людей, не я сама. Ми всі плачемо, і я плачу. Уявіть собі, п’ять років від ідеї до створення. Я дуже вдячна Людмилі Семчук (керуюча директорка СТБ), яка повірила в цю історію. Так склалося, що в мене перед прем’єрою день народження. І моя мама сьогодні розповіла, що моє друге ім’я – Анна. Так само звуть і мою головну героїню. Я плачу, тому що мене переповнюють емоції. І зараз ми розпочнемо нашу історію. Обрали епізоди, які занурять вас в атмосферу. Це не наймасштабніші, не найромантичніші, не найвідвертіші уривки, але я сподіваюся, що ви увімкнете телеканал СТБ в понеділок о 20:15 і захочете подивитися цю історію до кінця», – поділилася Олена Лавренюк. 

Гості вечора мали змогу першими побачити ключові сцени перших п’яти серій. Запрошені актори розповіли, як вживалися у свої ролі, зокрема Тарас Цимбалюк розказав: 
«Це як телепорт для актора в іншу епоху, і це круто. Тобто ти надягаєш цей костюм, капелюха, тобі роблять зачіску, і то тобі допомагає поводитися інакше, з’являється якась етика в поведінці, в мовленні, це якоюсь мірою окриляє». 

Ведучим став Анатолій Анатоліч, а завершила вечір акустичним камео Злата Огнєвіч, виконавши наживо саундтрек «Що б там не сталося», який був написаний спеціально для серіалу «Кава з кардамоном». 

Серед запрошених гостей були актори серіалу: Тарас Цимбалюк, Павло Алдошин, Олексій Гладушевський, Людмила Смородіна, Анастасія Остреінова, режисер Ірина Громозда, авторка книги «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталя Гурницька, голова Держкіно Марина Кудерчук та світські друзі іменинниці: Маша Єфросініна, Катерина Осадча, Юрій Горбунов, Надія Матвєєва та інші. 

Нагадаємо, що сьогодні о 20:15 на телеканалі СТБ стартує найочікуваніший серіал року «Кава з кардамоном».

Свіжі новини