«ЗЕ ИНТЕРВЬЮЕР»

Відповідальна особа

Ліза PR & Communications

«Зе Интервьюер» – авторська програма Анатолія Анатоліча. Це відверті інтерв’ю з цікавими персонами, які впливають на український шоу-бізнес, і не тільки. Прямі запитання, які кожен хотів поставити особисто. Не зраджуючи свою толерантність до респондента «Зе Интервьюер» проводить діалог на важливі теми в житті особистості і країни, показує, як поводиться герой у звичайному житті, про що думає, про кого хвилюється, що його оточує, і хто надихає.

Від самої своєї появи «Зе Интервьюер» наробив багато галасу в українському медіапросторі, сміливо обговорюючи гострі та актуальні теми. Через деякий час Анатоліч розширив кордони, запустивши ще чотири спецпроекти: «Зе Интервьюер. Business», який знайомить з топовими особистостями бізнес-структури українського ринку, «Зе Интервьюер. Історії успішних» – 7 історій про зльоти й падіння успішних персон, «Зе Интервьюер Special. Переселенці» – серія епізодів про героїв з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму та «Фізкультура» – інтерв’ю з зірками спорту. 

«Зе Интервьюер дуже важливий для мене проект, він мені дуже подобається, і я отримую від нього задоволення. Це можливість робити щось нове в рамках YouTube, ми з командою справді від цього кайфуємо, сподіваюся, це видно нашим глядачам», – каже Анатолій Анатоліч.

Свіжі новини