АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЧ

Відповідальна особа

Тіна PR & Communications

Анатолій Анатоліч – головний «Зе Интервьюер» країни, телеведучий, радіоведучий, автор і продюсер власних проектів та програм. Анатоліч – криворожанин з вищою економічною освітою, який з юнацьких років грав у КВК. Став капітаном збірної Кривого Рогу, і саме під його керівництвом команда стала призером ігор КВН України та країн СНД.

У період навчання в інституті Анатолій став радіоведучим на криворізькій радіостанції GalaRadio. Переломним моментом вважає 2006 рік, коли після закінчення інституту він переїхав до Києва. Там став ведучим культового ранкового шоу на «Хіт FM» «Happy Ранок», яке вів протягом шести років.

З 2009 року на «Хіт ФМ» та телеканалі «М1» стартувало нове авторське вечірнє гумористичне радіошоу Анатолія «Операція-провокація» з зірками шоу-бізнесу. В українському FM-просторі аналогів йому не було. У програмі брали участь кращі селебритіз нашої і сусідніх країн. Навесні 2012-го Анатоліч став ведучим ред-руму культового українського проекту «Голос країни». А також закадровим голосом проекту, який озвучував три сезони поспіль. А 2013 року в новій студії «Сніданку з 1 + 1» Анатолій Анатоліч дебютував як ведучий кращого ранкового шоу країни.

Відтоді чотири роки поспіль Анатоліч із колегами по шоу допомагали прокидатися всій Україні. У 2011 році Анатолій Анатоліч запустив сольний музичний проект «Правила грамматики», в якому став автором і виконавцем. А концерти групи завжди благодійні – виручені кошти передаються на допомогу діткам. Наприкінці 2014-го на телеекрани вийшов фільм «Таємниці Бандери» про життя лідера українських націоналістів. Анатоліч зіграв головного героя – вбивцю Степана Бандери Богдана Сташинського.

Роль у документальному фільмі виробництва каналу «1 + 1» стала першим досвідом Анатолія як кіноактора. У грудні цього року у всеукраїнський прокат виходить фільм «11 дітей з Моршина», де Анатолич зіграв епізодичну роль. Кроме радіо– та телешоу, Анатоліч активно озвучує телевізійні фільми та мультфільми. Його голосом говорив принц у «Білосніжці і помсті гномів», Маргарет Кін у фільмі «Великі очі» Тіма Бертона і навіть чайка зі «Спанч Боба». Нещодавно Анатоліч озвучив головного героя з французької комедії «Шалений Будапешт». А в 2015 році Анатоліч дебютував на театральній сцені, про що дуже давно мріяв. Він зіграв поліцейського у виставі «Гостя» режисера Катерини Степанкової.

Уже понад 15 років Анатоліч веде різноманітні публічні та приватні заходи як в Україні, так і за кордоном (Мілан, Пальма-де-Майорка, Будапешт, Кіпр та інші). У 2018 році він став ведучим сьомої Національної музичної премії YUNA. Крім того, в його списку – два сольні концерти Олександра Пономарьова, дні народження Каті Осадчої, Світлани Лободи, Ірини Білик та безліч інших зіркових святкувань.

У 2017 році Анатоліч запустив одне з найуспішніших та найбільш цитованих в українських медіа YouTube-шоу із назвою «Зе Интервьюер». Це відверті інтерв’ю зі знаковими персонами зі світу української культури та бізнесу. А кожен випуск «Зе Интервьюера» потрапляє в тренди цієї платформи! 

У серпні 2017 року Анатолій Анатоліч на запрошення керівництва каналу переходить на телеканал «Прямий», у якому стає ведучим кількох програм і співпродюсером.

У 2019 Анатолій став обличчям телеканалу «Україна». Ведучий приєднався до команди найрейтинговішого ранкового шоу країни «Ранок з Україною», а його партнеркою по ранковому ефіру стала Лілія Ребрик.

Свіжі новини